Hakkımda - ayça ulusoy

İçeriğe git

Ana menü:

 
Ayça (Tan) Ulusoy
 

Sevgiyle merhaba;
 
 
2000 yılından bu yana Meditasyon eğitmenliği, 14 Mart 2001 tarihinden bu yana Reiki eğitmenliği yapmaktayım.
 
Algıları açık ve tam olarak nasıl kullanacağını bilemeyen kişilerle de özel olarak çalışmalar yapıyorum.
 
Eylül 2003 yılında Gündüz Saka ile ortak olarak ASHUA TURKUAZ Kişisel Gelişim ve Yaşam danışmanlığı merkezini kurduk. Merkezimizde Reiki, Meditasyon, Kişisel ve Ruhsal Farkındalık Çalışmaları, İDT (içe dönüş teknikleri), LEMURYA ENERJİ TEKNİKLERİ, Çakra Aura eğitimi, Taşlarla terapi, Işık köprüsü, Psişik okumalar, Spiritüel Danışmanlık, uygulama ve eğitimleri yapılmaktadır. Ayrıca ASHUA TURKUAZ bünyesinde Yaşam Danışmanlığı hizmeti de verilmektedir.
 
Bir süre sonra ortaklığımızı yeni katılımlarla anonim şirkete dönüştürdük ve MCM Turkuaz  A.Ş adını aldık. Bu bünyede; Ashua Turkuaz Kişisel Gelişim ve Yaşam Danışmanlığı çalışmaları; Ashua Turkuaz Yayınevi, İnternet yayıncılığı; Halkla ilişkiler ve Reklam; Prodüksiyon alanında da hizmet vermekteyiz.
 
İnternet Yayıncılığında; Auto Türkiye ile Rugby Türkiye adlı iki sanal dergilerimizle yer aldım. Ayrıca Auto Türkiye adlı sanal dergimizde de  “Oto Psikoloji” adlı köşemde yazılarım yer aldı.
 
Yapımcılığını MCM Turkuaz A.Ş’nin üstlendiği iki televizyon projemizde de ekranda yer aldım.
 
Aralık 2007 tarihinde ashua Ritm Terapi Grubumuz kuruldu. Ankara ve İstanbul’da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Fuarlarda, alışveriş merkezleri, üniversiteler, okullar, dernekler ve çeşitli kurumların özel günlerinde workshop yapıyoruz.
 
Vegan beslenmeyi ve yaşam tarzını seçenlere destek amaçlı “Bir Vegan annesiyim” adlı internet sitesini kurdum ve yemek tarifleri verdim.
 
3 yıl süresince bir Spor kulübünün başkanlığını yaptım. Bu kulüpte kız ve erkek Rugby takımları yer aldı.
 
“Mazart” markası ile sıradışı ve kişiye özel tasarımlarla dekoratif malzeme üretimi yapan bir firmanın sahibiyim.
 

Şu an Ankara ve İstanbul’da Kişisel Gelişim , enerji teknikleri eğitimleri vermeye ve kişisel ve kurumsal danışmanlık yapmaya devam ediyorum.
 
Copyright 2017. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön