Kitaplarım - ayça ulusoy

İçeriğe git

Ana menü:

 
 
THYO serisi
 
- Sıra Dışı Bir Dostluk
 
- Ve Devam Ediyoruz…
 
- Bütün Olmak Adına
 
- Düşünün- Meditasyon örnekleriyle
 
- Gücünüzü Fark Edin-Kanal Bağlantılarıyla
 
- Sevgiyle
 
- Bir Avuç Lemuryalı-Kanal Bağlantıları İle
 
 
CD Kitaplar
 
- Sıra Dışı Bir Dostluk (CD)
 
- Düşünün- Meditasyon örnekleriyle
 
- 7 Gün Çalışması
 
 
Yaşam
 
- Mutlu Bir Kadın Olmanın Yolları
 

THYO Serisi -I-

Sıra Dışı Bir Dostluk

Yazan: Ayça (Tan) ULUSOY
“Doğduğumdan bu yana hep hatırlayan, duyan, algılayan, gören oldum. Algılarım ve üçüncü gözüm açıktı. Çok büyük korkular ve zorluklar yaşadım. Bütün bunları aşmamı sağlayan dostum THYO oldu.
Dostlukların unutulduğu, menfaat ilişkilerinin yaşandığı bir dönemdeyiz. Oysa biz farklı boyutlarda ve frekansta iki varlık, güvene dayalı bir dostluk yaşadık. Bu olayları sizlerle paylaşma amacımız olayların sizlerde bir kıvılcım oluşturma şansıydı. Yolumuzun her zaman Tanrısal ışık ve sevgi olması, özünüzün Tanrı’nın yarattığı saflıkta kalması dileğiyle yola çıktık…”
THYO Serisi -II-

Ve Devam Ediyoruz

Yazan: Ayça (Tan) ULUSOY
“THYO, sizler ve ben sohbete devam ediyoruz. Umarım ilk sohbetimize katılmışsınızdır. Böylece bizleri, sevgimizi ve dostluğumuzu daha iyi anlamışsınızdır. Ama en önemlisi amacımızı anlamak. Amacımız algıları ve üçüncü gözü açık olan veya unutmadan gelen kişilerin, benim yaşadığım zorlukları yaşamadan bilinçlenmelerini sağlamak. Kim bilir belki siz de sıra dışı bir dostluğa hazırsınızdır. Kitaplar THYO’nun isteği ile yazıldı ve sizlere sunuldu.”
THYO Serisi -III-
Bütün Olmak Adına
Yazan: Ayça (Tan) ULUSOY
“Bu kitap bütünün adına niyet koyanlara, çabalayanlara ve tamamlayanlara hediye edilmiştir. THYO ve yeni ruhsal dostlarımızla sohbetlerimiz ve çalışmalarımız devam ediyor. Sonsuz sevgi ve anlaşılması dileğiyle sizlerle paylaşıyoruz.”
THYO Serisi -IV-k4
Düşünün (Meditasyon Örnekleri ile)
Yazan: Ayça (Tan) ULUSOY
“Hayatınız düşüncelerinizin yansımasıdır. Düşünün, hayal edin ve yaratın…” THYO
THYO Serisi -V
Gücünüzü Fark Edin (Kanal Bağlantıları ile)
Yazan: Ayça (Tan) ULUSOY
“Gerçekten mücadele edenler bu mücadeleden asla vazgeçmeyeceklerdir. Çünkü onlar kim olduklarını bilenlerdir. Şu anda bunun bilinçli olarak farkında değillerdir. Ama hatırlamak an meselesidir…” THYO
THYO Serisi -VI
Sevgiyle
Yazan: Ayça (Tan) ULUSOY
“Sevgiyle ve sevgiden var edildik Tanrı tarafından. İnsanlık üzerine oynanan oyunlar sonucunda da özümüzün sevgi olduğunu unuttuk. Binlerce yıldır sevgiyi aramakta, bu uğurda bedeller ödemekte ve tavizler vermekte tüm insanlar. Oysa yapılması gereken başkasından bize akacak sevgiyi aramak değil yüreğimizde var olan bu frekansı harekete geçirmektir. Kısaca sevgide kalmak ve sevgiyle var olmaktır. İlk uygarlık Lemurya’dan bu yana sevgi adına yaşananlar, yok oluşlar, yeniden hatırlayışlar… Ve ilginizi çekecek birçok kanal bağlantıları… Tanrısal boyuttan dostumuz THYO ile sohbetler… Evrensel bilgiler… İşte bunlar bu kitapta sevgiyle size aktarılanlar.”
THYO Serisi -VII
Bir Avuç Lemuryalı (Kanal Bağlantıları ile)
Yazan: Ayça (Tan) ULUSOY
“Thyo’nun Ayça ile çalışma amacı onu bilinçlendirmek, fark etmesini ve hatırlamasını sağlamak, gücünü eline aldırmaktı ve bu çalışma süreci tamamlandı. Böylelikle o, yeniden bedenlenmiş olan Lemurya kökenli kişileri bulacak, hatırlatan ve fark ettiren olacaktır. Bu kitabın amacı Lemurya’da var olan sonsuz sevgi, birlik ve bütünlük bilincinin anlaşılması ve ortaya çıkmasını sağlamaktır. Tanrı sevgiyle var etti insanları. Tanrı en büyük oyununu oynadı insanlara. Onların yüreklerine kendini yani sevgiyi koydu. Hadi bulun beni dedi. Çıkarın beni oradan ve paylaşın en büyük ödülü. Tanrı’nın oyunu devam ediyor. Yeni bir dönem başlıyor. Yaşadığımız günler insanlar için bilinçlenme, kim olduklarını hatırlama ve unuttukları Tanrısal özlerine dönme; sevgiyle var olma ve var etme zamanıdır. Bu süreçte ihtiyacımız olan bilgiler kanal bağlantıları ile desteklenmiş ve bu kitapta sunulmuştur.”
THYO Serisi -I- (CD)

Sıra Dışı Bir Dostluk
Yazan: Ayça (Tan) ULUSOY
THYO Serisinin ilk kitabı Şimdi CD olarak Sizlerle...
THYO Serisi -IV (CD)
Düşünün (Meditasyon Örnekleri ile)
Yazan: Ayça (Tan) ULUSOY
THYO Serisinin IV. Kitabı şimdi CD olarak sizlerle...
7 Gün Çalışması (CD)
Yazan: Ayça (Tan) ULUSOY
Birşeyi istemek ulaşmanın yarısı demektir. Yaşamınızda sorunlarmı var. Çözümlerle dolu bir çalışma ...
Mutlu Bir Kadın Olmanın Yolları…
Yazan: Ayça (Tan) ULUSOY
“Kadın vardır, kadın olmanın keyfini yaşayan… Kadın vardır, kadın olmanın ezikliğini yaşayan… Kadın vardır, kadın olmayı sadece ana olmak sanan… Kadın vardır, kocasını evlat yerine koyan… Kadın vardır, hayatı sadece hizmet etmek sanan… Kadın vardır, kadınlığıyla hayatı kendine kolay kılan… Kadın vardır… Kadın vardır… Kadın vardır… Kadın vardır… Kadın vardır, mutlu olan… Ya siz…?”
 
Copyright 2017. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön