Lemurya Enerji Teknikleri - ayça ulusoy

İçeriğe git

Ana menü:

Çalışmalarım

LEMURYA ENERJİ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ


Bu eğitimler Ashua-Turkuaz bünyesindeki çalışmalar içinde yer alır. Farklı hiçbir kuruluş ve kişi tarafından eğitimi verilmemektedir.
Bu teknikler Lemurya’da kullanılan  ve bir süredir kanal bağlantıları-hatırlamalar ile ortaya çıkarılan bilgileri ve uygulamaları içermektedir. Ayça (Tan) Ulusoy ve Gündüz Saka tarafından sistem haline getirilmiştir.  23 Kasım 2002 tarihinde başlayan süreç içerisinde gelen bilgilerin, öncelikle kendileri ve onlarla çalışan bir grup tarafından teyitleri alınmış, kullanılmış ve denenmiştir.
Lemurya Enerji Teknikleri; Ashua Turkuaz bünyesine Ayça (Tan) Ulusoy ve Gündüz Saka tarafından verilmektedir.
Birinci aşama eğitimde kendinize veya ihtiyacı olan bir kişiye yapacağınız fiziksel uygulamalar öğretilecektir. Ayrıca fizik beden, enerji beden, çakra ve omurga temizliği de eğitimin içinde yer alacaktır. Çakra, aura, fizik beden enerjilerini güçlendirme tekniklerini de öğreneceksiniz.
Aldığınız eğitim ile mekanlarınızı temizleyip enerjisini sizinle uyumlu hale de getirebileceksiniz.
Bu aşama ile ilgili bilgileri aldıktan sonra da enerjiyi kullanabilmek  için inisiye edileceksiniz.
1.Aşama eğitimi almış olan kişiler Karmik çözümleme grup çalışmalarına da katılabilirler.
İkinci aşama Lemurya Enerji Teknikleri eğitimi ağırlıklı olarak alın çakrası ile bağlantılıdır. Üçüncü göz yüklemeleri içerir. Bu çalışmalar sonucunda algılarınız ve sezgilerinizde  artış olacaktır.
İkinci aşama eğitim ile negatif kodlamaları ve blokajları çözme çalışmaları öğreneceksiniz. Ayrıca gönderme yapabileceksiniz.
İkinci aşama daha yüksek enerji içeren çalışmalar olup yeni bir inisiye ile tamamlanacaktır.
 
Copyright 2017. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön