Uygulamalar - ayça ulusoy

İçeriğe git

Ana menü:

Çalışmalarım
KARMİK OKUMA VE DEĞERLENDİRME
Bu yaşamda tüm çabalarımıza rağmen bazı olayların ve olumsuzlukların üstesinden gelemeyiz. Bazı duygu ve düşüncelerimize takılı kalır ve yaşam kalitemiz istediğimiz düzeye bir türlü çıkartamayız. Bu durumun sebeplerinden biri de geçmiş yaşamlardan bu yaşama olan yansımalar ve etkilerdir. Yapılan karmik okumalar ile geçmiş yaşamlarda bu yaşama taşınan kodlamalar ve izler bulunmaktadır. Böylece kişinin daha nitelikli bir yaşama ulaşmak için nasıl bir yol izlemesi gerektiği saptanmaktadır. Çalışma temizleme ve enerji yüklemesi ile tamamlanır.
LEMURYA ENERJİ TEKNİKLERİ İLE UYGULAMALAR
Lemura Enerji Teknikleri eğitimleri ve uygulamaları Ashua-Turkuaz bünyesindeki çalışmalar içinde yer alır. Farklı hiçbir kuruluş ve kişi tarafından eğitimi verilmemektedir.
Bu teknikler Lemurya’da kullanılan ve bir süredir kanal bağlantıları-hatırlamalar ile ortaya çıkarılan bilgileri ve uygulamaları içermektedir. Ayça (Tan) Ulusoy ve Gündüz Saka tarafından sistem haline getirilmiştir. 23 Kasım 2002 tarihinde başlayan süreç içerisinde gelen bilgilerin, öncelikle kendileri ve onlarla çalışan bir grup tarafından teyitleri alınmış, kullanılmış ve denenmiştir.
Eğitmenler: Ayça (Tan) Ulusoy ve Gündüz Saka

LEMURYA ENERJİ TEKNİKLERİ İLE YAPILAN UYGULAMALAR
-Mekân enerjisinin programlanması
-Fizik beden, çakra ve aura temizleme ve güçlendirme çalışmaları
-Üçüncü göz çalışmaları
ÇAKRA VE AURA (Enerji beden) TEMİZLİĞİ

Sağlıklı, huzurlu ve nitelikli bir yaşam için çakralarımızın temiz ve dengede olması gerekir. Oysa yaşanan olayların izleri çakralarımızın dolayısıyla da  auramızın zarar görmesine neden olur.

Bu çalışma yaşanmış olumsuz olayların ve travmaların çakralarda ve enerji alanlarındaki izlerinin ve yansımalarının temizlenmesi  için yapılmaktadır.
IŞIK KÖPRÜSÜ(Karmik Çalışma)

Bugün yaşanan bir sorunu çözmek için, Karmik Bilgi kayıtlarından gereken bilgiyi alarak, bu yaşama olan yansımalarını temizlemek için yapılan bir çalışmadır.  Reiki sembolleri kullanılarak uygulama yapılır. Klasik Reiki eğitimleri içinde yer almaz, Tibet kökenli bir çalışmadır.

Burada uygulayan değil, uygulanan kişinin görmesi ve anlatması sağlanır. Süre 1-1,5 saat arasıdır. Gördüklerinizin neticesinde uygulamacının yönlendirmesiyle karmik ve bilinçaltı temizleme ve programlama yapılır.

Işık Köprüsü  Hipnoz çalışması değildir. Kişi hatırlama ve anlatma süreci yaşarken bilinci açık kalır.
 
Copyright 2017. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön