Haluk Gürel - aycaulusoy

İçeriğe git
Haluk Gürel

 
1972 Ankara doğumlu, evli ve bir kız çocuk babasıyım. Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği ve AÖF Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunuyum.
İlgi alanlarımın arasında radyoculuk, sunuculuk, yazarlık, modern danslar, perküsyon, kişisel gelişim, enerji çalışmaları ve blogger olmanın yer alması, hayatımda pek çok farklı kapı açtı. Okul yıllarında anketörlük, garsonluk ve pazarlamacılık yaparak başladım çalışma hayatına. Müzik dinleme tutkumun radyo dinleme sevdasına dönüşmesi sonucu, soluğu mikrofon başında aldım.
1994 – 2007 yılları arasında sırasıyla Green Radio, Radyo Vizyon ve Radyo Mydonose'da hafta içi ve hafta sonu, gece kuşağında yayınlanan sayısız program hazırlayıp sundum. Kişisel gelişim, günlük hayatta yaşanan sorunlar, ilişkiler ağırlıklı olmak üzere, pek çok konuda ve pek çok açıdan unutamadığım sohbet programları gerçekleştirdim. Radyo programcılığı yaptığım yıllarda, TRT spikerleri Ömer Önder ve Erhan Konuk ile birlikte çalışma imkanı buldum. 2006 ve 2007 senelerinde, radyo programlarım için yazdığım yazıları “Aşksa Eğer” ve “Aşksa Değer” isimli iki adet kitapta toplayıp, okuyucularımla paylaştım. FUQ Dergisi, Ashua Dergisi, Rugby Türkiye Dergisi ve Ashua Haber portalında köşe yazarlığı yaptığım yıllarda pek çok yazım ve röportajım yayınlandı.
1996 – 2015 yılları arasında, hizmet sektörünün önde gelen kuruluşlarında ön büro, idari ofis, müşteri hizmetleri, halkla ilişkiler, satış ve pazarlama departmanlarında yönetici pozisyonlarında görev aldım. Katıldığım kişisel gelişim eğitimleri, ilgi alanlarım ve iş yaşamında edindiğim deneyimlerle, karşılama, iletişim, müşteri memnuniyeti oluşturma, stres yönetimi gibi konularda kurum içi eğitimler verip, işe alım ve oryantasyon süreçlerinde yer aldım.
Hayatta karşılaştığım engelleri aşabilmek ve kendimi geliştirebilmek amacıyla tanıştığım değerli hocam Ayça (tan) Ulusoy’un kurmuş olduğu Ashua & Turkuaz Kişisel Gelişim Merkezi’nin bir öğrencisi oldum. 2006 senesi itibariyle bu merkezde Reiki I. II. III. Aşama, Lemurya Enerji Teknikleri I. II. Aşama, Meditasyon, Altın Küreler, Altın Üçgen, Işık Köprüsü, Bilinçli Farkındalık, Bütünsel Gelişim ve Psişik Okuma üzerine eğitimler aldım. Bu dönemde ayrıca Mazhar Mazlum ile yaratıcı drama, ritim terapi ve iletişim teknikleri üzerine çalışmaya başladım.
Ayça (tan) Ulusoy’dan Reiki Eğitmenliği, Mazhar Mazlum’dan Ritim Terapi Uygulayıcılığı, Cemal Kondu’dan Aile Koçluğu ve Aylin Algun’dan “Heal Your Life (Hayatını İyileştir)” Türkiye Eğitmenliği sertifikaları aldım.
2017 senesinde HG Yaşam Tasarım Atölyesi’ni kurdum. Halen, kurumlara ve bireylere online ve yüz yüze danışmanlık, motivasyon koçluğu ve reiki eğitmenliği yapmakta, profesyonel ve amatör gruplar için atölye çalışmaları ve seminerler düzenlemekteyim. Ayrıca, “Radyonda Haluk Var” isimli bir podcast kanalında ve Kanal Bu iptv’de programlar hazırlamakta ve sunmaktayım.

REİKİ EĞİTİMLERİ VE ENERJİ ÇALIŞMALARI-UYGULAMALAR
Ankara- İzmir
(Farklı bir şehirden talebiniz olursa iletişime geçin)

0544 774 7577
halukgurel@gmail.com

MCM Turkuaz A.Ş
ayca@aycaulusoy.com / İnfo@ashua-turkuaz.com    
0532 640 99 86  | 0533 927 14 53
İçeriğe dön