İpek Gürel - aycaulusoy

İçeriğe git
İpek Gürel


1978 yılının Nisan ayında Ankara’da dünyaya geldim. İlkokulu TED Ankara Koleji’nde bitirdikten sonra en büyük hayalimi gerçekleştirmek üzere Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi sınavlarını kazandım ve çello eğitimime başladım. 2001 yılında, şeref listesine girerek mezun oldum ve çeşitli kurumların orkestralarında misafir sanatçı olarak görev aldım.
2006 yılında yaşadığım bir sağlık sorunu nedeniyle yolum Ashua & Turkuaz Kişisel Gelişim Merkezi ile kesişti. Burada hissettiğim sevgi ve güven ortamı sayesinde, değerli hocam Ayça (tan) Ulusoy’un Reiki I. II. III. Aşama eğitimleri ile yetinmeyip, Lemurya Enerji Teknikleri I. II. Aşama, Meditasyon, Altın Küreler, Altın Üçgen, Işık Köprüsü, Bilinçli Farkındalık, Bütünsel Gelişim ve Psişik Okuma üzerine de eğitimler aldım. Yaratıcı drama, ritim terapi ve iletişim teknikleri üzerine çalışmalarımı Mazhar Mazlum ile gerçekleştirdim. Ayrıca, HG Yaşam Tasarım Atölyesi’nde Heal Your Life (Hayatınızı İyileştirin) öğretisiyle düzenlenen çeşitli seminerlere katıldım.
Aldığım bu eğitimlerle hayatımda yarattığım değişimler sonucunda, beni en çok mutlu eden konulardan biri olan gastronomi alanında da kendimi geliştirebilme cesareti bularak, ikinci üniversite kapsamında, AÖF Aşçılık programını yüksek onur derecesiyle tamamladım. Yemek ve pastacılık üzerine çeşitli atölye çalışmalarına katılmakla birlikte, Ashua Dergisi ve Ashua Haber portalında yemek üzerine köşe yazıları yazdım.
Farklı konulara olan öğrenme merakım sayesinde, kendimi bambaşka bir alanda yüksek lisans yaparken buldum ve 2019 senesinde Anadolu Üniversitesi Eğitim Yönetimi Uzaktan Öğretim Yüksek Lisans Programı’nı tamamladım.
Halen, Hacettepe Üniversitesi Senfoni Orkestrası’nda viyolonsel sanatçısı olarak görev almakta, Reiki Eğitmenliği yapmakta ve gönüllülük esasına dayanan bir proje olan Kanal Bu iptv’de yemek programları hazırlayıp sunmaktayım.


REİKİ EĞİTİMLERİ VE ENERJİ ÇALIŞMALARI-UYGULAMALAR
Ankara

0544 774 7577
ipekgurel78@gmail.comMCM Turkuaz A.Ş
ayca@aycaulusoy.com / İnfo@ashua-turkuaz.com    
0532 640 99 86  | 0533 927 14 53
İçeriğe dön