Özlem Çotuk - aycaulusoy

İçeriğe git
Özlem Çotuk


1971 yılında Amasya’da doğdum. Üniversite okumak için gittiğim Ankara ikinci memleketim oldu. 1992’de ODTÜ Ekonomi bölümü mezuniyetinden sonra Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı Dış Ekonomik İlişkiler Genel Müdürlüğü’nde kamu projelerinin dış finansmanı üzerinde çalışmaya başladım. 1996’da İngiliz hükümetinin bursuyla University of Birmingham’da MBA derecesini tamamladım. Kamuda başlayan çalışma hayatımı özel sektörde devam ettirdim ve halen Lüksemburg’da bir uluslararası finans kuruluşunda KOBİ’lerin finansmana erişimi, girişim sermayesi, kredi garantileri üzerinde çalışmaya devam ediyorum.
Çalışma hayatım boyunca proje finansmanı ve uluslararası sermaye piyasalarında tahvil işlemlerinden, Avrupa Birliği müktesebatına uyum ve KOBİ finansmanı konularına kadar geniş yelpazede yerli ve yabancı kuruluşlardan aldığım eğitimlerle mesleki alanda sertifikalarım bulunuyor.
2005 yılında yolumun Ashua Turkuaz Kişisel Gelişim Okulu ile kesişmesiyle kendini tanıma ve geliştirme yolculuğum başladı ve halen Ayça Ulusoy’un öğrencisi olarak meditasyon ve kişisel gelişim çalışmalarına devam ediyorum. Ayça Ulusoy eğitmenliğinde Reiki 1, 2 ve 3’üncü aşama (2005-2009) ve Lemurya enerji teknikleri 1 (2007) ve 2’inci aşama (2019) eğitimlerimi tamamladım. Yine Ashua-Turkuaz bünyesinde yapılan Ritim Terapi çalışmalarında yer alarak Ankara ve İstanbul’da çeşitli fuarlara katıldım.
Şu sıralar gönlümde yatan aslanı (iç mekan tasarımı/dekorasyon) besleme büyütme yolunda heyecanla ilerliyorum. Evliyim ve biri insan ikisi kedi olmak üzere üç kızım var.REİKİ EĞİTİMLERİ VE ENERJİ ÇALIŞMALARI-UYGULAMALAR
(Lüksemburg-Brüksel-Liege-Maastrich-Amsterdam-Trier-Frankfurt-Metz-Strasbourg-Paris)


00 352 270 48 991
ozlem.cotuk@hotmail.comMCM Turkuaz A.Ş
ayca@aycaulusoy.com / İnfo@ashua-turkuaz.com    
0532 640 99 86  | 0533 927 14 53
İçeriğe dön