Sevnur Oruç - aycaulusoy

İçeriğe git
Sevnur Oruç


1973 senesinde Ayvalık’ta dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi tamamladıktan sonra, geri kalan eğitim hayatıma Ankara’da devam ettim. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldum.
 
1997 yılında sigorta sektöründe çalışmaya başlayarak uzun yıllar sigorta uzmanlığı ve yöneticiliği yaptım. Değişik sektörlere olan merakımdan olsa gerek, geleceğin mesleği olarak gördüğüm ve çok keyif alarak var olduğum enerji sektöründe 2 yıl yöneticilik yaptım.
 
Yoğun bir çalışma temposundayken, geçirmiş olduğum bir sağlık problemi nedeni ile 2003 yılında Reiki Enerji Teknikleri ile tanıştım. Kendime sürekli sorular soruyor ve merak ediyordum; “Bir şeyleri yanlış mı yapıyorum, acaba neyi yanlış yapıyorum da bedenim sinyal veriyor? Bedenim bir şeylerden hoşnutsuz.” Bu soru ve meraklarımın hepsine Ashua & Turkuaz Kişisel Gelişim Okulunda aldığım reiki enerji teknikleri ve bilinçli farkındalık eğitimleri ile yanıtlar bulmaya başladım. Reiki ve farkındalık eğitimlerinin yanı sıra, Lemurya Enerji Teknikleri, Doğal Taşların Kullanımı ve Kodlanması, Altın Küreler, Meditasyon, Işık Köprüsü, IDT( içe dönüş teknikleri), Psişik Okuma eğitimleri de almakla birlikte, pek çok seminerine ve çalışmasına katıldım Ayça Ulusoy’un. Mazhar Mazlum eğitmenliğinde Ritim Terapi Eğitim ve Çalışmalarına katılarak yaşamın aslında bir ritim olduğunu öğrendim. Haluk Gürel eğitmenliğinde HG Yaşam Tasarım Atölyesinden Heal Your life (Hayatınızı iyileştirin) öğretilerinin eğitim seminerlerine ve atölye çalışmalarına katıldım.
 
Kendi yaşam serüvenimde aldığım bu eğitimlerle hayatın bir bütün olduğunu öğrendikçe zenginleştiğimi hissettim hep. Var oluşu anladıkça bilinçlenmekten ve hayatımı bilinçli bir şekilde yapılandırabilmekten dolayı çok mutluyum. Farkındalıkla var olmanın verdiği huzuru ve sevgiyi seviyorum.
 
Bu yolda var olan ben, bir süredir Reiki ve Meditasyon eğitimleri veriyor, Kişisel Danışmanlık yapıyorum.


REİKİ EĞİTİMLERİ VE ENERJİ ÇALIŞMALARI-UYGULAMALAR
Ankara

0531 292 2555
sevnuroruc@hotmail.comMCM Turkuaz A.Ş
ayca@aycaulusoy.com / İnfo@ashua-turkuaz.com    
0532 640 99 86  | 0533 927 14 53
İçeriğe dön